See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP MOBILNYCH STACJI UZDATNIANIA WODY dla PRZEDSIĘBIORSTWA INŻYNIERII KOMUNALNEJ Sp. z o.o w PSZCZYNIE.
Beschreibung: 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mobilnych stacji uzdatniania wody dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej sp. z o.o w Pszczynie z podziałem zamówienia na 3 Części: - Część nr 1: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej sp. z o.o w Pszczynie o wydajności 6 000l/h - Cześć nr 2: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej sp. z o.o w Pszczynie o wydajności 18 000l/h - Część nr 3: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej sp. z o.o w Pszczynie o wydajności 1 000l/h 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI Został określony w Dokumentach zamówienia, w SWZ, Rozdział II
Vorherige Bekanntmachung: 672954-2025
Interne Kennung: IZP.271.4.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej sp. z o.o w Pszczynie o wydajności 6 000l/h
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla Części nr 1 jest Fabrycznie nowa mobilna kompaktowa stacja uzdatniania wody o wydajności 6 000l/h. Rok produkcji: 2025 1. Wstępne dane: • Wydajność wyspecyfikowana : 6 000l/h • Woda do uzdatniania – w sytuacjach kryzysowych z studni, rzek, jezior, stawów • Oczyszczona woda powinna być zdatna do spożycia zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi 2. Charakterystyka i parametry: 1. Modułowe urządzenia do uzdatniania wody – z przeznaczeniem do działań ratowniczych i kryzysowych. 2. Wymagana filtracja, mikrofiltracja i zalecana ultrafiltracja. 3. Wymagana dezynfekcja UV , przy większych zestawach chlorator. 4. Wymagany agregat prądotwórczy o mocy wystarczającej do pracy w/w zestawu . 5. Wymagane zestawy węży podłączeniowych – szybki montaż i użycie zestawów. 6. Wymagana pompa dodatkowa do podawania wody z zbiorników otwartych. 7. Wymagany system przygotowany do pracy w ciężkich warunkach polowych. 8. Dostawa z możliwością transportu kołowego typu przyczepa 3. Dane techniczne stacji: • wydajność stacji: min. 6 000 l/h • agregat prądotwórczy zapewniający ciągłość pracy stacji • temperatura pracy: min. 0°C max. + 60°C • przyczepa do transportu 4. Osprzęt stacji uzdatniania: • zestaw przewodów, węży połączeniowych i innego osprzętu umożliwiającego pracę urządzenia w warunkach kryzysowych • dodatkowy zestaw filtrów i urządzeń, które są wymienne (materiały eksploatacyjne, komplety filtracyjne) • niezbędne narzędzia z przeznaczeniem do obsługi stacji • dokumentacja techniczna i oprogramowanie do obsługi stacji 5. Wymagania dodatkowe: • gwarancja na oferowane urządzenie musi wynosić co najmniej 36 miesięcy • zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny stacji, • obsługa serwisowa w okresie gwarancji (materiały, robocizna, dojazd) po stronie dostawcy, • serwis gwarancyjny na terenie zamawiającego lub transport stacji „z” i „do” serwisu po stronie dostawcy i na jego koszt, • dostawca przy dostawie musi przedstawić „Deklarację zgodności z CE oraz PZH” • dostawca przeszkoli minimum dwóch operatorów stacji (w cenie dostawy).
Interne Kennung: IZP.271.4.7.2025/1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej sp. z o.o w Pszczynie o wydajności 18 000l/h
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dla Części nr 2 jest Fabrycznie nowa mobilna kompaktowa stacja uzdatniania wody o wydajności 18 000l/h. Rok produkcji: 2025 2. Charakterystyka i parametry techniczne urządzenia: • Stacja uzdatniania musi być mobilna o kompaktowej konstrukcji z możliwością transportu i przemieszczania. • Rok produkcji: 2025. • Urządzenie jest przeznaczone do uzdatniania wody w sytuacjach kryzysowych z zanieczyszczonej wody wodociągowej oraz ze źródeł wody powierzchniowej jak: rzeki, jeziora, itp. (oferowana stacja ma mieć możliwość pobierania wody z sieci wodociągowej pod ciśnieniem oraz za pomocą pompy ze źródeł wody powierzchniowej). • Wszystkie urządzenia muszą być zainstalowane w kontenerze morskim 20 stopowym HC (High Cube – podwyższany). • Kontener musi być specjalnie przygotowany do uzdatniania wody w warunkach mobilnych, specjalnie zabezpieczona podłoga oraz ściany, wyposażony w ogrzewanie z termostatem, dzięki czemu możliwe będzie utrzymywanie temperatury powyżej 0°C. • Pompa zatapialna o wymaganej wydajności wraz z niezbędnym sprzętem do łatwego i szybkiego zamontowania w źródle wody, wyposażona w szybkozłącza hydrauliczne do sprawnego podłączenia do kontenera. • Filtry mechaniczne z siatką nylonową wielokrotnego użytku o porach wielkości w przedziale od 100 do 300 μm. • Dynamiczny mieszacz wodno-powietrzny z wypełnieniem o wymaganej wydajności. • Generator nanopęcherzyków, wykonany ze stali odpornej na korozję, o parametrach nie niższych niż stal 304L. • Sprężarka wyposażona w żeliwną, bezolejową, wolnoobrotową pompę, silnik wyposażony w wysoką izolację z wodą i pyłem o klasie nie gorszej niż IP55, przystosowany do pracy ciągłej i o klasie nie gorszej niż S1, wyposażona w wyłącznik ciśnieniowy z termicznym zabezpieczeniem i systemem rozruchu. Zbiornik ocynkowany wewnątrz i zewnątrz o normie zabezpieczenia antykorozyjnego nie gorszej niż PN-EN ISO-1461, norma hałasu nie większa niż 80[DB], posiada atest PZH, • Filtracja jednostopniowa usuwająca żelazo i mangan, zastosowanie 3 filtrów, które połączone równolegle pozwolą osiągnąć wymaganą wydajność, filtry wyposażone w głowice automatyczne wykonane z tworzywa sztucznego, które umożliwią płukanie wsteczne filtrów. • Układ odwróconej osmozy (RO) o wydajności 18 m3/h wyposażony w filtry mechaniczne wstępne, zespół membran osmotycznych 8”, układ do płukania membran. Układ RO wyposażony w generator nanopęcherzyków, który zwiększy wydajność proponowanego układu odwróconej osmozy oraz wydłuży żywotność membran osmotycznych. • Dozowanie antyskalantu, pompka dozująca wraz ze zbiornikiem na chemię o objętości 60 litrów. • Lampa UV o wydajności nie mniej niż 30 m3/h do dezynfekcji wody po osmozie, • Szafa sterująca z panelem dotykowym HMI, automatycznym sterownikiem PLC i wizualizacją stacji. • Armatura wykonana z odpornego tworzywa PVC-U. • Wszystkie urządzenia znajdujące się wewnątrz kontenera muszą być stabilnie zamocowane. • Kontener wyposażony w oświetlenie. • Oczyszczona woda powinna być zdatna do spożycia zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi • Stacja musi posiadać stosowne zabezpieczenia i blokady do urządzeń i podzespołów stacji (mogą być mechaniczne np. zamki) przed dostępem osób nieuprawnionych, • Stacja musi posiadać własne alternatywne źródło zasilania umożliwiające pracę urządzenia w przypadku braku zasilania podstawowego tj. generator napędzany silnikiem spalinowym. • Stacja powinna posiadać system sterowania umożliwiający regulację ustawień parametrów chemicznych uzdatnianej wody. 2. Wymagania techniczne dotyczące przyczepy: • przyczepa pod kontenerowa do transportowania 20 stopowego kontenera morskiego HC (high cube – podwyższany) • dopuszczalna masa całkowita: 18 000 kg • ładowność przyczepy do 15 000 kg • przednia oś przyczepy skrętna • przyczepa dopuszczona do ruchu drogowego na terenie Polski 3. Dane techniczne stacji: • wydajność stacji: min. 18 000 l/h • agregat prądotwórczy zapewniający ciągłość pracy stacji • temperatura pracy: min. 0°C max. + 60°C • przyczepa do transportu kontenera z możliwością przyczepienia do ciągnika rolniczego 4. Osprzęt stacji uzdatniania: • zestaw przewodów, węży połączeniowych i innego osprzętu umożliwiającego pracę urządzenia w warunkach kryzysowych • dodatkowy zestaw filtrów i urządzeń, które są wymienne (materiały eksploatacyjne, komplety filtracyjne) • niezbędne narzędzia z przeznaczeniem do obsługi stacji • dokumentacja techniczna i oprogramowanie do obsługi stacji 5. Wymagania dodatkowe: • gwarancja na oferowane urządzenie musi wynosić co najmniej 36 miesięcy • zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny stacji • obsługa serwisowa w okresie gwarancji (materiały, robocizna, dojazd) po stronie dostawcy • serwis gwarancyjny na terenie zamawiającego lub transport stacji „z” i „do” serwisu po stronie dostawcy i na jego koszt • dostawca przy dostawie musi przedstawić „Deklarację zgodności z CE oraz PZH” dostawca przeszkoli minimum dwóch operatorów stacji (w cenie dostawy
Interne Kennung: IZP.271.4.7.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej sp. z o.o w Pszczynie o wydajności 1 000l/h
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dla Części nr 2 jest Fabrycznie nowa mobilna kompaktowa stacja uzdatniania wody o wydajności 1 000l/h. Rok produkcji: 2025 Charakterystyka i parametry techniczne urządzenia: 1. Wstępne dane: • Wydajność wyspecyfikowana : 1000l/h • Woda do uzdatniania – w sytuacjach kryzysowych ze studni, rzek, jezior, stawów • Oczyszczona woda powinna być zdatna do spożycia zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi 2. Charakterystyka i parametry: • Modułowe urządzenia do uzdatniania wody – z przeznaczeniem do działań ratowniczych i kryzysowych. • Wymagana filtracja, mikrofiltracja i zalecana ultrafiltracja. • Wymagana dezynfekcja UV , przy większych zestawach chlorator. • Wymagany agregat prądotwórczy o mocy wystarczającej do pracy w/w zestawu . • Wymagane zestawy węży podłączeniowych – szybki montaż i użycie zestawów. • Wymagana pompa dodatkowa do podawania wody z zbiorników otwartych. • Wymagany system przygotowany do pracy w ciężkich warunkach polowych. • W urządzeniu dopuszczony system z zasilaniem elektrycznym z akumulatora – opcje zasilania awaryjnego panel słoneczny, inwerter. • Dostawy z możliwością transportu kołowego typu przyczepa. 3. Dane techniczne stacji: • wydajność stacji: min. 1 000 l/h • agregat prądotwórczy zapewniający ciągłość pracy stacji • temperatura pracy: min. 0°C max. + 60°C • przyczepa do transportu 4. Osprzęt stacji uzdatniania: • zestaw przewodów, węży połączeniowych i innego osprzętu umożliwiającego pracę urządzenia w warunkach kryzysowych • dodatkowy zestaw filtrów i urządzeń, które są wymienne (materiały eksploatacyjne, komplety filtracyjne) • niezbędne narzędzia z przeznaczeniem do obsługi stacji • dokumentacja techniczna i oprogramowanie do obsługi stacji 5. Wymagania dodatkowe: • gwarancja na oferowane urządzenie musi wynosić co najmniej 36 miesięcy • zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny stacji, • obsługa serwisowa w okresie gwarancji (materiały, robocizna, dojazd) po stronie dostawcy, • serwis gwarancyjny na terenie zamawiającego lub transport stacji „z” i „do” serwisu po stronie dostawcy i na jego koszt, • dostawca przy dostawie musi przedstawić „Deklarację zgodności z CE oraz PZH” • dostawca przeszkoli minimum dwóch operatorów stacji (w cenie dostawy).
Interne Kennung: IZP.271.4.7.2025/3