97318-2025 - Ergebnis
Polen – Scanning – Zwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – digitalizacja zasobów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – digitalizacja zasobów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja zasobów posiadanych przez powiat w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja materiałów zasobu powiatu, poprzez przetworzenie materiałów dokumentów do postaci dokumentów cyfrowych wraz z wykonaniem niezbędnych czynności porządkowych i identyfikacyjnych. W części 4 dodatkowo przedmiotem jest stworzenie materiałów cyfrowych poprzez wykonanie pomiarów terenowych – jednoczesne pozyskanie dokumentacji fotograficznej pasa drogowego (fotorejestracji) w sferycznych zdjęć sekwencyjnych oraz mobilnego skaningu laserowego opracowanie dokumentów cyfrowych.
Interne Kennung: WI.272.1.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72252000 Datenarchivierung, 72910000 Computer-Backup-Dienste, 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Digitalizacja zasobów - Architektura
Beschreibung: Celem zamówienia w ujęciu ogólnym jest skanowanie dokumentów formalno-prawnych oraz dokumentacji projektowej oraz utworzenie bazy danych zeskanowanych dokumentów wraz z metadanymi. Usługa obejmuje digitalizację zasobów Wydziału Architektury, Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej oraz ich udostępnienie.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Digitalizacja zasobów - Plany lasu
Beschreibung: Celem zamówienia w ujęciu ogólnym jest skanowanie Uproszczonych Planów Urządzenia Lasów (UPUL) wraz z mapami gospodarczymi drzewostanów oraz utworzenie bazy danych zeskanowanych dokumentów. Usługa obejmuje digitalizacją zasobów Wydziału Ochrony Środowiska oraz ich udostępnienie.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 79991000 Lagerbestandskontrolle
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Digitalizacja zasobów - EGIB
Beschreibung: Celem zamówienia w ujęciu ogólnym jest skanowanie rejestrów pomiarowo klasyfikacyjnych i dokumentów zmian oraz utworzenie bazy danych zeskanowanych dokumentów. Usługa obejmuje digitalizację dowodów zmian w bazie danych ewidencji gruntów i budynków (akta z lat 1971 – 2010) dla obrębów ewidencyjnych z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, woj. podkarpackie.
Interne Kennung: Częć 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Digitalizacja zasobów - Pomiar terenowy
Beschreibung: Wykonanie, na potrzeby zarządzania pasem drogi, pozyskania danych w terenie, odpowiedniego ich opracowania i zasilenia bazy danych Systemu GIS oraz aktualizacji ewidencji dróg i obiektów inżynierskich, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 16 lutego 2005 r. w sprawie sposobu numeracji i ewidencji dróg publicznych, obiektów mostowych, tuneli, przepustów i promów oraz rejestru numerów nadanych drogom, obiektom mostowym i tunelom, inwentaryzacji terenowa i opracowania danych dotyczących pasa drogowego dla dróg publicznych zarządzanych przez powiat ropczycko-sędziszowski o szacowanej długości 246 km (+/- 5%)
Interne Kennung: Część 4