See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, implementatie en onderhoud van toegangscontrolesystemen en beheersysteem
Beschreibung: Binnen BVO NL wordt dagelijks de fysieke toegang georganiseerd en gecontroleerd voor kantoren en vaste en mobiele screeningslocaties. Op al deze locaties worden in de huidige situatie verschillende sluitsystemen naast elkaar gebruikt: sleutels, codes en tags (pasje/druppel). Deze opdracht ziet op de levering, implementatie en onderhoud van een landelijk geïmplementeerd, geharmoniseerd en elektronisch Toegangscontrolesysteem.
Interne Kennung: 2023-010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000