97415-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Modernizace a elektrizace trati Otrokovice - Vizovice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace a elektrizace trati Otrokovice - Vizovice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je projekční příprava novostavby multifunkční budovy, která bude obsahovat výpravní budovu železniční stanice Zlín střed (dále jen „multifunkční budova“).Projekční příprava bude spočívat ve zpracování projektové dokumentace stavby pro vydání stavebního povolení (DSP) včetně projednání s dotčenými osobami a orgány, zajištění všech podkladů k vydání stavebního povolení a následně projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS), která bude splňovat požadavky dokumentace pro výběr zhotovitele stavby (dle vyhl. č. 169/2016 Sb.), zpracování dokumentů a zajištění činnosti koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy dle zák. č. 309/2006 Sb., v platném znění, a včetně výkonu autorského dozoru projektanta při realizaci stavby. Součástí díla není zastupování zadavatelů ve stavebním řízení. Připravovaná multifunkční budova souvisí se souběžně připravovanými investičními akcemi obou zadavatelů, a to: -investiční akce „Modernizace a elektrizace trati Otrokovice – Vizovice“, jejímž investorem je Správa železniční dopravní cesty, s.o. a -investiční akce „Dopravní terminál Zlín“ (dále jen „DTZ“), jejímž investorem je Z-Group a.s. Při plnění veřejné zakázky bude vybraný dodavatel rovněž zajišťovat nezbytnou koordinaci projekčních prací s projekčními pracemi na stavbě „Modernizace a elektrizace trati Otrokovice – Vizovice“. Multifunkční budova má specifikovanou objemovou charakteristiku, včetně návrhu dispozičního řešení, která je dána následovně: 1. PP, 1. NP, 2. NP jako komerční plochy, jejichž předběžné členění je dáno dokumentací pro ÚR, 3. NP - 6. NP parkování automobilů a 7. NP kombinované, a to tak, že pravá část kancelářská, levá část kombinace ubytovací kapacity (cca 30 lůžek) a stravováním (např restaurace). 1. PP navazuje na podzemní parter budoucího komerčně polyfunkčního objektu (dále jen „KPO“), který musí PD zohlednit tak, aby bylo patrné, jakým způsobem budou pojednány výšky podlah a stropu v místě styku výpravní budovy železniční stanice Zlín střed a KPO, které budou budovány etapovitě. Součástí projektu bude komplexní pojetí Statiky, založení objektu, vytápění, chlazení, elektroinstalace a zdravotechniky dle požadovaných nároků objednatele na provoz výpravní budovy železniční stanice Zlín střed. Záměrem je vyprojektování multifunkční budovy jako celku, v návaznosti na okolní komunikace včetně zpevněných ploch, jejichž investorem je Statutární město Zlín, a v návaznosti na obslužný koridor a náležitosti s tím spojené (nástupiště, kolejiště, komunikace pro pěší), jejichž investorem je Správa železniční dopravní cesty, státní organizace.Dokumentace dále musí zohlednit a zapracovat napojení multifunkční budovy na podzemní parter KPO, který bude budován jako III. etapa dopravního terminálu, a který bude dopravně napojen u sousedního objektu Technologické fakulty UTB. Veškeré podklady spojené s těmito přilehlými částmi budou dodavatelem průběžně předkládány zadavateli a se zadavatelem konzultovány v návaznosti na založení budovy, dispoziční úpravy a technické řešení budovy.Podkladem pro vypracování DSP a PDPS je varianta č. 2 záměru DTZ - „URBANISTICKÁ STUDIE DOPRAVNÍHO TERMINÁLU VE ZLÍNĚ“ zpracovaná v březnu 2016 a projektová dokumentace pro územní řízení stavby „SŽDC – Modernizace a elektrizace trati Otrokovice – Vizovice“ (jako SO 05-15-01 ŽST Zlín střed, výpravní budova část D.6.34).Součástí díla je rovněž zejména: -zpracování vyplněné žádosti o stavební povolení, včetně všech vyžadovaných podkladů a příloh; -zpracování podkladů pro zadávací řízení na realizaci stavby v potřebném množství a podobě (zvláštní technické podmínky a soupis prací dle vyhl. č. 169/2016 Sb., v platném znění); Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne KennungS2981/2019-SŽDC-SSV-Ú3
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation