See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem będących w posiadaniu CeZ
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem, będących w posiadaniu Zamawiającego 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy dla danej części. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 792166-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.191.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia ACTIDATA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem, będących w posiadaniu Zamawiającego.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Urządzenia APPLE
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Urządzenia CISCO
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Urządzenia DELL
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Urządzenia ENTRUST THALES
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Urządzenia F5 NETWORK
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Urządzenia FORTINET
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Urządzenia HPE
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Urządzenia IBM
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Urządzenia JUNIPER
Interne Kennung: Część X