2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów gminnych i oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Słomniki na 2026 rok
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Zamawiający wymaga, aby zgodnie z Uchwała Nr LXXV/1102/23 Sejmiku Województwa Małopolskiego w sprawie zmiany uchwały Nr XXV/373/20 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 28 września 2020 r. w sprawie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego z dnia 20 listopada 2023 r. (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2023 r. poz. 7662) 75% energii elektrycznej dostarczanej do budynków użyteczności publicznej (to jest około: 500 000 kWh) pochodziła ze źródeł odnawialnych. 2. Szczegółowe zestawienie punktów poboru energii elektrycznej stanowi załącznik nr 1 do SWZ 3. W przypadku wejścia w życie w okresie obowiązywania niniejszej Umowy aktów prawnych uprawniających Zamawiającego do skorzystania z preferencyjnych stawek za cenę energii elektrycznej Wykonawca zobowiązany jest do ich zastosowania stosowanie do przyznanych tymi aktami uprawnień 4. Opis grup taryfowych: a) I grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Jedna strefa taryfowa obowiązująca przezcałą dobę. Odpowiednik taryfy G11 Tauron Dystrybucja S.A. b) II grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: dziennej i nocnej. Strefy rozliczeniowe obowiązują: Dzienna: 14 godzin w ciągu doby. Nocna: 10 godzin w ciągu doby*, z tego 8 następujących po sobie godzin z przedziału pomiędzy godzinami 22:00, a 7:00 oraz 2 następujące po sobie godziny z przedziału pomiędzy godzinami 13:00, a 16:00. Odpowiednik taryfy G12 Tauron Dystrybucja S. A c) III grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Jedna strefa taryfowa obowiązująca przez całą dobę. Odpowiednik taryfy C11 Tauron Dystrybucja S.A. d) IV grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: szczytowej i pozaszczytowej. Strefy rozliczeniowe obowiązują w godzinach: Szczytowa: 8:00-13:00, 17:00- 21:00. Pozaszczytowa: 13:00-17:00, 21:00-8:00. Odpowiednik taryfy C12a Tauron Dystrybucja S.A. e) V grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu większym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: dziennej i nocnej. Strefy rozliczeniowe obowiązują w godzinach: Dzienna: 6:00-13:00, 15:00-22:00; Nocna: noc i popołudnie w dni robocze g. 22:00-6:00, 13:00-15:00; oraz weekend i dni ustawowo wolne od pracy. Odpowiednik taryfy O12 Tauron Dystrybucja S.A. f) VI grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: dziennej i nocnej. Strefy rozliczeniowe obowiązują: Dzienna: 14 godzin w ciągu doby. Nocna: 10 godzin w ciągu doby*, z tego 8 następujących po sobie godzin z przedziału pomiędzy godzinami 22:00, a 7:00 oraz 2 następujące po sobie godziny z przedziału pomiędzy godzinami 13:00, a 16:00. Odpowiednik taryfy C12b Tauron Dystrybucja S.A. g) VII grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu większym niż 40kW. Jedna strefa taryfowa obowiązująca przez całą dobę. Odpowiednik taryfy C21 Tauron Dystrybucja S.A. h) VIII grupa taryfowa – dla punktów poboru energii zasilanych z sieci elektroenergetycznych średniego napięcia o mocy umownej większej od 40 kW, z rozliczeniem jednostrefowym za pobraną energię elektryczną. Odpowiednik taryfy B21 Tauron Dystrybucja S.A. i) IX grupa taryfowa- dla punktów poboru energii zasilanych z sieci elektroenergetycznych średniego napięcia o mocy umownej większej od 40 kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: szczytowej i pozaszczytowej. Strefy rozliczeniowe obowiązują w godzinach: Szczytowa: 8:00-13:00, 17:00-21:00. Pozaszczytowa: 13:00-17:00, 21:00-8:00. Odpowiednik taryfy B22 Tauron Dystrybucja S.A.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Zamawiający wymaga, aby zgodnie z Uchwała Nr LXXV/1102/23 Sejmiku Województwa Małopolskiego w sprawie zmiany uchwały Nr XXV/373 /20 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 28 września 2020 r. w sprawie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego z dnia 20 listopada 2023 r. (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2023 r. poz. 7662) 75% energii elektrycznej dostarczanej do budynków użyteczności publicznej (to jest około: 500 000 kWh) pochodziła ze źródeł odnawialnych. 2. Szczegółowe zestawienie punktów poboru energii elektrycznej stanowi załącznik nr 1 do SWZ 3. W przypadku wejścia w życie w okresie obowiązywania niniejszej Umowy aktów prawnych uprawniających Zamawiającego do skorzystania z preferencyjnych stawek za cenę energii elektrycznej Wykonawca zobowiązany jest do ich zastosowania stosowanie do przyznanych tymi aktami uprawnień 4. Opis grup taryfowych: a) I grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Jedna strefa taryfowa obowiązująca przezcałą dobę. Odpowiednik taryfy G11 Tauron Dystrybucja S.A. b) II grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: dziennej i nocnej. Strefy rozliczeniowe obowiązują: Dzienna: 14 godzin w ciągu doby. Nocna: 10 godzin w ciągu doby*, z tego 8 następujących po sobie godzin z przedziału pomiędzy godzinami 22:00, a 7:00 oraz 2 następujące po sobie godziny z przedziału pomiędzy godzinami 13:00, a 16:00. Odpowiednik taryfy G12 Tauron Dystrybucja S. A c) III grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Jedna strefa taryfowa obowiązująca przez całą dobę. Odpowiednik taryfy C11 Tauron Dystrybucja S.A. d) IV grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: szczytowej i pozaszczytowej. Strefy rozliczeniowe obowiązują w godzinach: Szczytowa: 8:00-13:00, 17:00- 21:00. Pozaszczytowa: 13:00-17:00, 21:00-8:00. Odpowiednik taryfy C12a Tauron Dystrybucja S.A. e) V grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu większym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: dziennej i nocnej. Strefy rozliczeniowe obowiązują w godzinach: Dzienna: 6:00-13:00, 15:00-22:00; Nocna: noc i popołudnie w dni robocze g. 22:00-6:00, 13:00-15:00; oraz weekend i dni ustawowo wolne od pracy. Odpowiednik taryfy O12 Tauron Dystrybucja S.A. f) VI grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu mniejszym niż 40kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: dziennej i nocnej. Strefy rozliczeniowe obowiązują: Dzienna: 14 godzin w ciągu doby. Nocna: 10 godzin w ciągu doby*, z tego 8 następujących po sobie godzin z przedziału pomiędzy godzinami 22:00, a 7:00 oraz 2 następujące po sobie godziny z przedziału pomiędzy godzinami 13:00, a 16:00. Odpowiednik taryfy C12b Tauron Dystrybucja S.A. g) VII grupa taryfowa – dla punktów poboru energii o zapotrzebowaniu większym niż 40kW. Jedna strefa taryfowa obowiązująca przez całą dobę. Odpowiednik taryfy C21 Tauron Dystrybucja S.A. h) VIII grupa taryfowa – dla punktów poboru energii zasilanych z sieci elektroenergetycznych średniego napięcia o mocy umownej większej od 40 kW, z rozliczeniem jednostrefowym za pobraną energię elektryczną. Odpowiednik taryfy B21 Tauron Dystrybucja S.A. i) IX grupa taryfowa- dla punktów poboru energii zasilanych z sieci elektroenergetycznych średniego napięcia o mocy umownej większej od 40 kW. Taryfa oparta na dwóch strefach rozliczeniowych: szczytowej i pozaszczytowej. Strefy rozliczeniowe obowiązują w godzinach: Szczytowa: 8:00-13:00, 17:00-21:00. Pozaszczytowa: 13:00-17:00, 21:00-8:00. Odpowiednik taryfy B22 Tauron Dystrybucja S.A.