2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud van warme dranken automaten
Beschreibung: De GGDrU wenst dat er één leverancier wordt geselecteerd waarmee een Raamovereenkomst wordt afgesloten. Deze Raamovereenkomst dekt de levering en service van warme drankenautomaten voor de boekjaren 2025, 2026, en 2027, met een optie tot verlenging in 2028. 03131100-9 Koffiebonen 15861000-1 Koffie 15863000-5 Thee 15864100-3 Theezakjes 39711310-5 Elektrische koffiezetapparaten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: warme dranken automaten
Beschreibung: De samenstelling van de uitgevraagde leveringen heeft betrekking op activiteiten die logisch met elkaar samenhangen. Opsplitsing van de opdracht in percelen zoals bedoeld in artikel 1.5 van de Aanbestedingswet zou leiden tot een groter beslag op de capaciteit van GGDrU waaronder een grotere inzet van personeel, hogere organisatorische kosten en daardoor inefficiëntie. De waarde van de opdracht wordt geschat op € 367.000 exclusief BTW. Deze schatting is gebaseerd op de omvang van voorgaande boekjaren. De omvang van de Opdracht omvat alle (mogelijke) opties en/of optionele verlengingen. Aan de inschatting van de Opdrachtwaarde kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 530.000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 15861000 Kaffee, 15863000 Tee, 15864100 Teebeutel, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlengen met 1 jaar
9758-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: warme dranken automaten
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 03131100 Koffiebonen, 15861000 Koffie, 15863000 Thee, 15864100 Theezakjes, 39711310 Elektrische koffiezetapparaten
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlengen met 1 jaar