2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego dla Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego dla Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje: Dostawy oleju napędowego do silników diesla właściwego dla pory roku (letni, przejściowy, zimowy, w tym przeznaczonego do stosowania w warunkach zimowych i w surowym klimacie arktycznym o obniżonej temperaturze zablokowania zimnego filtra oraz z obniżoną temperaturą mętnienia, z zastosowaniem wielkości udzielonego rabatu Wykonawcy dla paliw ujętych w umowie). W okresie od 16 listopada do ostatniego dnia lutego należy dostarczać olej napędowy odporny na ujemne temperatury tj. - 10ºC i niższe. W zależności od swoich bieżących potrzeb, Zamawiający w trakcie trwania umowy (przez okres 12 miesięcy) będzie składał Wykonawcy jednostkowe zamówienia na dostawę oleju napędowego. Dostawy przedmiotu zamówienia będą realizowane autocysterną wyposażoną w zalegalizowany licznik paliwa do zbiornika na olej napędowy o pojemności 5.000 l, będący własnością Zamawiającego – w szacunkowej ilości – 250 000 litrów w całym okresie realizacji umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zakupu mniejszej lub większej ilości, co nie może stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń. Rozliczenie nastąpi na podstawie faktycznie dostarczonej ilości paliwa. Miejscem dostawy oleju napędowego będzie Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o. w gminie Chojnice. Realizacja każdej dostawy będzie odbywać się w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia (bez wliczania sobót, niedziel oraz świąt). Dostarczone przez Wykonawcę paliwo musi spełniać wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2020 r., poz. 727). Rozliczenie następuje po wystawieniu faktury VAT. Podstawą do wystawienia przez Wykonawcę faktur VAT będzie zatankowany olej napędowy w litrach do zbiornika znajdującego się na terenie siedziby Zamawiającego z ceną z dnia dostawy.
Interne Kennung: ZP/ZZO/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju napędowego dla Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o.
Menge: 250 000 Liter