2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova a rozšíření hardwarových kapacit ARÚ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání serverů, disků, diskových polí a síťových switchů potřebných k obnově a rozšíření hardwarových kapacit ARÚ dle specifikace uvedené v příloze č. 4 zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je realizována v souvislosti s projekty Zdivočelá země. Archeologický a transdisciplinární výzkum resilienčních strategií ve 20. století (CZ.02.01.01/00/23_025/0008705) a Archeologický informační systém České republiky – obnova a rozšíření hardwarových kapacit (CZ.02.01.01/00/23_015/0008167) financovanými Evropskou unií prostřednictvím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR z Operačního programu Jan Amos Komenský. Veřejná zakázka rozdělena na 2 části. Předmět 1. části veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 2 Zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) pro tuto část veřejné zakázky a příloze č. 4A Zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky). Předmět 2. části veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 2 Zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) pro tuto část veřejné zakázky a příloze č. 4B Zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky).
Interne Kennung: Obnova a rozšíření hardwarových kapacit ARÚ 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část – Dodávka disků
Beschreibung: Předmět 1. části veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 2 Zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) pro tuto část veřejné zakázky a příloze č. 4A Zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky).
Interne Kennung: Obnova a rozšíření hardwarových kapacit ARÚ 2025/1
Los: LOT-0002
Titel: 2. část – Dodávka serverů, diskových polí a switchů
Beschreibung: Předmět 2. části veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 2 Zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) pro tuto část veřejné zakázky a příloze č. 4B Zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky).
Interne Kennung: Obnova a rozšíření hardwarových kapacit ARÚ 2025/2