97668-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Pronájem dodávkových vozidel - opakovaná
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPronájem dodávkových vozidel - opakovaná
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je nájem 2 ks nákladních vozidel kategorie N1, bílé barvy, bez obsluhy, včetně poskytování služeb s tím souvisejících, se závazkem dodavatele na možnosti následného odkupu vozidla do vlastnictví. Zadavatel uskuteční před ukončením nájmu detailní prohlídku vozidla a zhodnotí, zda má zájem na nabytí vlastnického práva k vozidlu. Poté je zadavatel na základě smlouvy o smlouvě budoucí – kupní, oprávněn vyzvat dodavatele k uzavření kupní smlouvy na vozidlo, přičemž dodavatel je povinen výzvu k uzavření kupní smlouvy přijmout. • Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem smluv, které tvoří přílohu č. 2 a č. 7 zadávacích podmínek. Jedná se o Smlouvu o nájmu automobilu a poskytování s tím souvisejících služeb (dále také jen „nájemní smlouva“) a o Smlouvu o budoucí smlouvě kupní. • Nájemní smlouva bude uzavřena na 24 měsíců, přičemž nájem vozidla vznikne dnem protokolárního předání vozidla zadavateli. K předání automobilu musí dojít do 90 dnů ode dne účinnosti smlouvy. • Dodavatel není oprávněn po dobu trvání nájemní smlouvy (a dále po dobu, než dojde k převodu vozidla z dodavatele na zadavatele dle způsobu popsaném ve smlouvě o budoucí kupní smlouvě, která je přílohou č. 7 těchto zadávacích podmínek), převést vlastnické právo k vozidlu na třetí osobu.
Interne KennungVZ 5/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz zadávací dokumentace.