2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny) oraz diatermii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny) oraz diatermii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2, 2A, 2B do SWZ Formularz cenowo-techniczny. Zadanie nr 1: Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny I (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny) Zadanie nr 2: Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny II (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny) Zadanie nr 3: Dostawa diatermii.
Interne Kennung: ZP.382.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33161000 Elektrochirurgieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny I (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny I (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny) składające się z: Procesor wideo 4K z funkcją pracy w trybie IR, Głowica kamery 4K CMOS – 1 szt., Monitor medyczny 3D/4K – 1 szt., Zestawy narzędzi laparoskopowych do zabiegów onkologicznych, Insuflator CO2 - 1 szt., Generator elektrochirurgiczny – 1 szt., Procesor obrazu – 1 szt. centrala dedykowana do pracy z endoskopami elastycznymi: gastroskopy, kolonoskopy, endoskopy ultrasonograficzne, Pompa Water Jet – 1szt., Wideogastroskop HDTV - 1 szt., Wideokolonoskop - 1 szt., Szafa do przechowywania 4 endoskopów -1 szt., Generator do termoablacji – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33168100 Endoskopen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0002
Titel: Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny II (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Systemy endoskopowe i laparoskopowe dedykowane na blok operacyjny II (endoskopy i laparoskopy, myjnie, kolumny) składające się z: Monitor medyczny – 1 zestaw o przekątnej ekranu min. 32", Sterownik kamery systemu obrazowania endoskopowego 4K/NIR ICG – 1 zestaw, Głowica kamery 4K UHD/ICG – 1 szt., Źródło światła LED - 1 zestaw, Insuflator wysokoprzepływowy – 1 zestaw, Pompa ssąco-płucząca – 1 zestaw, Zestawy narzędzi laparoskopowych do zabiegów onkologicznych, Procesor wizyjny – 1szt., Monitor medyczny – 1 szt., Pompa do płukania – 1 szt., Ssak – 1 szt., Wózek aparaturowy – 1 szt., Wideokolonoskop HD – 1 szt., Wideogastroskop HD – 1 szt., Myjnia endoskopowa – 1 szt., Generator do termoablacji – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2A do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa diatermii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa diatermii. Diatermia z przystawką argonową i systemem oddymiania oraz z wyposażeniem do operacji laparoskopowych i otwartych– 3szt. Przystawka argonowa sterowana z panelu sterowania diatermii wyposażona w jedno gniazdo, opcjonalnie możliwość dwóch do podłączenia narzędzi argonowych – 3 szt. Urządzenie do oddymiania pola operacyjnego zintegrowane z oferowaną diatermią -3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2C do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage