2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków użyteczności publicznej w Gminie Lipowa.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż wraz z uruchomieniem kompletnych instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii oraz uzyskanie wymaganej dokumentacji formalno – prawnej zgodnej z obowiązującymi przepisami, umożliwiającej ich eksploatację dla następujących budynków użyteczności publicznej: a) Urząd Gminy Budynek A; ul. Wiejska 44, 34-324 Lipowa Instalacja fotowoltaiczna o mocy 35 kWp; Magazyn energii o pojemności 100 kWh b) Urząd Gminy Budynek B; ul. Wiejska 40, 34-324 Lipowa Instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kWp Magazyn energii o pojemności 50 kWh c) ZSP Leśna; ul. Świętego Michała Archanioła 140, 34-300 Leśna Instalacja fotowoltaiczna o mocy 30 kWp; d) ZSP Lipowa; ul. Jana Pawła II 3, 34-324 Lipowa Instalacja fotowoltaiczna o mocy 34 kWp; e) ZSP Sienna; ul. Świętej Jadwigi Śląskiej 50, 34-300 Żywiec Instalacja fotowoltaiczna o mocy 28 kWp; f) ZSP Słotwina; ul. ks Ferdynanda Sznajdrowicza 11, 34-324 Słotwina Instalacja fotowoltaiczna o mocy 30 kWp; 2. Zamówienie obejmuje: a) Dostawę i montaż paneli fotowoltaicznych i magazynów energii wraz z niezbędnym osprzętem na podstawie „Dokumentacji technicznych” będących załącznikiem do SWZ, b) powiadomienie Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu o uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej, c) wykonanie dokumentacji powykonawczej, na którą składają się dokumenty potwierdzające prawidłowe wykonanie prac, zgodność z normami, gotowość instalacji do pracy. d) Dostawę Systemu Zarządzania Energią dla wszystkich instalacji OZE 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: RIR.271.1.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków użyteczności publicznej w Gminie Lipowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż wraz z uruchomieniem kompletnych instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii oraz uzyskanie wymaganej dokumentacji formalno – prawnej zgodnej z obowiązującymi przepisami, umożliwiającej ich eksploatację dla następujących budynków użyteczności publicznej: a) Urząd Gminy Budynek A; ul. Wiejska 44, 34-324 Lipowa Instalacja fotowoltaiczna o mocy 35 kWp; Magazyn energii o pojemności 100 kWh b) Urząd Gminy Budynek B; ul. Wiejska 40, 34-324 Lipowa Instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kWp Magazyn energii o pojemności 50 kWh c) ZSP Leśna; ul. Świętego Michała Archanioła 140, 34-300 Leśna Instalacja fotowoltaiczna o mocy 30 kWp; d) ZSP Lipowa; ul. Jana Pawła II 3, 34-324 Lipowa Instalacja fotowoltaiczna o mocy 34 kWp; e) ZSP Sienna; ul. Świętej Jadwigi Śląskiej 50, 34-300 Żywiec Instalacja fotowoltaiczna o mocy 28 kWp; f) ZSP Słotwina; ul. ks Ferdynanda Sznajdrowicza 11, 34-324 Słotwina Instalacja fotowoltaiczna o mocy 30 kWp; 2. Zamówienie obejmuje: a) Dostawę i montaż paneli fotowoltaicznych i magazynów energii wraz z niezbędnym osprzętem na podstawie „Dokumentacji technicznych” będących załącznikiem do SWZ, b) powiadomienie Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu o uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej, c) wykonanie dokumentacji powykonawczej, na którą składają się dokumenty potwierdzające prawidłowe wykonanie prac, zgodność z normami, gotowość instalacji do pracy. d) Dostawę system Zarządzania Energią dla wszystkich instalacji OZE 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 09330000 Solarenergie, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen