See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie i modernizacji Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków – Etap 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie i modernizacji Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków – Etap 2 w zakresie: 1) część nr 1 - układu technologicznego oczyszczania ścieków (bloków biologicznych i stacji dmuchaw) 2) cześć nr 2 – osadników wtórnych z komorami ścieków i osadów oraz pompowni osadów 3) część nr 3 – laguny osadowej Zamawiający usunął z przedmiotu zamówienia instalację defosfatacji - szczegóły w Wyjaśnieniach nr 10 do SWZ. 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.2. SWZ. dokumentacja projektowa jest możliwa do pobrania z: http://mpwikwroclaw.website.pl/WOS_2024_2/dokumentacja_projektowa.zip 3. Przedmiot zamówienia nie obejmuje dostarczenia i montażu kompletnej instalacji do grawimetrycznej selekcji osadu powrotnego, składającej się m.in. zestawów separacji oraz pomp podających osad - szczegółowy zakres wyłączenia z dokumentacji projektowej opisano w pkt 4.3. SWZ. 4. Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej terenu budowy. W tym celu należy skontaktować się z Panem Miłoszem Piaseckim, tel. +48 691 900 294. Zamawiający przewiduje wizje lokalne na obiekcie w każdą środę w godzinach 9:00 - 11:00. Dane wymagane do wjazdu na teren Oczyszczalni: Imię oraz nazwisko, nr rej. pojazdu, marka pojazdu, należy przesłać na adres email użytkownika obiektu: milosz.piasecki@mpwik.wroc.pl Wizja lokalna nie ma charakteru obowiązkowego. 5. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych, o których mowa w art. 388 pkt 2) ppkt c) Ustawy Pzp, w okresie nie dłuższym niż 5 lat od udzielenia zamówienia podstawowego i wartości nie przekraczającej 15 000 000,00 zł (piętnaście milionów złotych 00/100). Zakres rzeczowy tych zamówień będzie dotyczył świadczeń, które rzeczowo są przedmiotem zamówienia podstawowego lub świadczeń pozostających z nimi w bezpośrednim związku. Warunki zawarcia umowy będą kształtowane w sposób odpowiedni w oparciu o warunki umowy o zamówienie podstawowe z uwzględnieniem różnic wynikających z wartości, czasu realizacji i wynikającej z tych okoliczności różnic w kształtowaniu ceny świadczenia oraz innych istotnych okoliczności mających miejsce w chwili udzielania zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 616302-2024
Interne Kennung: PN/0123/B/2024/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rozbudowa i modernizacja WOŚ - Etap 2