2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van snelkoelers voor de keuken van het Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan
Beschreibung: Het Ziekenhuis Oost-Limburg is op zoek naar een leverancier van snelkoelers daar ze wenst om de huidige snelkoelers in haar productiekeuken op de meest efficiënte manier te vervangen. Dit zowel vanuit kostenoogpunt als continuïteitsoogpunt. De nodige verbouwings- en aanpassingswerken aan infrastructuur zijn inbegrepen in deze opdracht. De opdracht zal in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase.
Interne Kennung: PPP0R9-263/5030/2025-263
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-263_1