9788-2025 - Ergebnis
Tschechien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Digitální vysokokapacitní síť Speednet s.r.o. 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitální vysokokapacitní síť Speednet s.r.o. 2
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou stavební práce, které spočívají v komplexním provedení stavby komunikačního vedení, včetně kompletních optických prací, instalace optických kabelů, kabelových komor, spojek, optických rozvaděčů a dalších součástí a příslušenství v provedení dalších souvisejících činností, a to v rozsahu specifikovaném touto zadávací dokumentací v rámci Projektu (dále jen „dílo“). Detailnější informace k předmětu plnění Veřejné zakázky budou uvedeny v jednotlivých výzvách určených účastníkům rámcové dohody.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDigitální vysokokapacitní síť Speednet s.r.o. 2