97931-2026 - Ergebnis
Belgien – Softwarepaket und Informationssysteme – Levering boekhoudpakket met bestelsoftware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering boekhoudpakket met bestelsoftware
BeschreibungLevering boekhoudpakket met bestelsoftware woonzorgnet-Dijleland
Interne Kennung2025-WZND-008
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025-WZND-008 - 1
Interne Kennung1
97931-2026 - Resultaat
België – Software en informatiesystemen – Levering boekhoudpakket met bestelsoftware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-WZND-008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-WZND-008 - 1
Interne identificatiecode: 1