97956-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Erdgas – Sdružené služby dodávky zemního plynu pro město Třeboň a s ním sdružené zadavatele na období dodávky let 2026 – 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSdružené služby dodávky zemního plynu pro město Třeboň a s ním sdružené zadavatele na období dodávky let 2026 – 2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: -fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatele (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat zemní plyn, -přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění, ve znění pozdějších předpisů vyhl. č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu vyhlášek energetického regulačního úřadu ERÚ), -zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, -zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny zemního plynu. Místo plnění: Odběrná místa zemního plynu zadavatele v celkovém počtu 32 a v celkovém množství dodávky cca 10 189 MWh/rok, pro období dodávky od 01.01.2026 6:00 hod. do 1.1.2029 6:00 hod. – cca 30 568 MWh: a) maloodběr – odběrná místa v počtu 29 a v celkovém množství 9 103 MWh (tj. cca 3 034 MWh/rok) b) středoodběr – odběrná místa v počtu 3 a v celkovém množství 21 465 MWh (tj. cca 7 155 MWh/rok)
Interne KennungZP 2026-2028
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001