See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja wałów na terenie Zarządu Zlewni w Pile w 2024 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Konserwacji wałów na terenie Zarządu Zlewni w Pile w 2024 roku, zwanych dalej pracami utrzymaniowymi, związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych w szczególności na koszeniu wałów i usuwaniu krzewów w celu zapewnienia ochrony przed powodzią. Dla każdej części zamówienia zostały sporządzone „wytyczne wykonania i odbioru prac utrzymaniowych” zawierające szczegółowy zakres i rodzaj prac (przedmiar prac) przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części (obiektów), z podaniem ich lokalizacji (kilometrażu) na mapach poglądowych. Przedmiot zamówienia ma być wykonany zgodnie z załączonymi przedmiarami prac oraz wymaganiami zawartymi w wytycznych wykonania i odbioru prac utrzymaniowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 177800-2024
Interne Kennung: D.ROZ.2710.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Obiekt Strzelce Krajeńskie
Beschreibung: Obiekt Strzelce Krajeńskie Wał p.powodziowy Kanału Pulsa – 18,400 km
Interne Kennung: cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Obiekt Piła
Beschreibung: Obiekt Piła Wał Motylewo – 2,410 km
Interne Kennung: cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Obiekt Drezdenko
Beschreibung: Obiekt Drezdenko razem 29,400 km: Prawy wał przeciwpowodziowy Noteci, odcinek Surma-Santok III a – 6,200 km Wał p.pow. Rzeki Noteć prawy odc. Surma-Głęboczek – 23,200 km
Interne Kennung: cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Obiekt Drezdenko I
Beschreibung: Obiekt Drezdenko I razem 42,840 km: Lewy Wał przeciwpowodziowy Noteci, odcinki Santok-Lipki Małe Ia, Ib, II a – 11,800 km Lewy wał przeciwpowodziowy kanału Goszczanowskiego, odcinek Ia – 3,500 km Wał p.pow. Rzeki Noteć lewy odc. Drezdenko-Moczydła – 14,640 km Wał p.pow. Rzeki Noteć lewy odc. Lipki Małe-Trzebicz – 12,900 km
Interne Kennung: cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Obiekt Trzcianka
Beschreibung: Obiekt Trzcianka razem 6,650 km: Wał Molita Lewy – 3,550 km Wał Molita Prawy – 3,100 km
Interne Kennung: cz. 5