See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez, materiałów zespalających, implantów oraz stabilizacji neurochirurgicznych - 111/PN/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem endoprotez, materiałów zespalających, implantów, stabilizacji neurochirurgicznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Vorherige Bekanntmachung: 766820-2025
Interne Kennung: 111/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 PZP. Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, w związku z zwiększoną liczbą pacjentów oraz koniecznością zapewnienia ciągłości wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych. Sprzęt będący przedmiotem zamówienia jest niezbędny w celu ratowania życia i zdrowia pacjentów w komórkach organizacyjnych szpitala. Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy (jednak nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej) jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33183100 Orthopädische Implantate, 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cześć 1
Los: LOT-0002
Titel: cześć 2
Los: LOT-0003
Titel: cześć 3
Los: LOT-0004
Titel: cześć 4
Los: LOT-0005
Titel: cześć 5
Los: LOT-0006
Titel: cześć 6
Los: LOT-0007
Titel: cześć 7
Los: LOT-0008
Titel: cześć 8
Los: LOT-0009
Titel: cześć 9
Los: LOT-0010
Titel: cześć 10
Los: LOT-0011
Titel: cześć 11
Los: LOT-0012
Titel: cześć 12
Los: LOT-0013
Titel: cześć 13
Los: LOT-0014
Titel: cześć 14
Los: LOT-0015
Titel: cześć 15