2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na nákup licencí Microsoft na 36 měsíců, včetně poskytování technické podpory technologiím Microsoft
Beschreibung: Předmětem plněni této veřejné zakázky je pořízení licencí/služeb Microsoft dle podmínek Microsoft pro vzdělávací instituce, včetně poskytování technické podpory technologiím Microsoft. Detailní specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 - Specifikace požadovaných licencí a služeb a Příloze č. 2 - Specifikace poskytování technické podpory.
Vorherige Bekanntmachung: 2814-2023
Interne Kennung: NPICR-546/2022/11-5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NPICR-725/2022/11-2