See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 59 części: Część 1 Endoproteza stawu biodrowego Część 2 Endoproteza rewizyjna stawu biodrowego Część 3 Endoproteza stawu kolanowego Część 4 Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego Część 5 Panewki zatrzaskowe Część 6 Endoprotezy stawu barkowego (1) Część 7 Endoprotezy stawu barkowego (2) Część 8 Endoprotezy stawu barkowego z bolcem kotwiczącym Część 9 Endoprotezy rewizyjne stawu barkowego Część 10 Endoproteza stawu łokciowego Część 11 Endoproteza stawu łokciowego antyalergiczna Część 12 Proteza głowy kości promieniowej Część 13 Endoprotezoplastyka stawu śródręczno-nadgarstkowego - CMC 1 Część 14 Endoprotezy stawów sródręczno-paliczkowych i międzypaliczkowych Część 15 Czop międzytrzonowy do części szyjnej standardowy Część 16 Stabilizacja kręgosłupa piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego Część 17 Czop międzytrzonowy do części lędźwiowej kręgosłupa Część 18 Implanty stopy Część 19 Proteza stawu skokowego - dostęp przedni Część 20 Endoproteza stawu śródstopnopaliczkowego pierwszego stopy Część 21 Rekonstrukcja stawu skokowego Część 22 Gwóźdź odpiętowy do artrodezy stawu skokowego Część 23 Endoproteza nadgarstka Część 24 Artroskopia – staw ramienny (1) Część 25 Artroskopia – staw ramienny (2) Część 26 Artroskopia – staw ramienny (3) – kotwica niciowa Część 27 Kaniule miękkie do artroskopii Część 28 Artroskopia staw kolanowy – rekonstrukcja ACL/PCL Część 29 Artroskopia staw kolanowy – rekonstrukcja ACL/PCL/PLC/korzeń Część 30 Artroskopia kolana – Szycie łąkotki – All inside - nitkowy Część 31 Artroskopia kolana – Szycie łąkotki – All inside Część 32 Artroskopia kolana – Implant do tenodezy bocznej i więzadeł pobocznych Część 33 Augmentacja więzadeł i ścięgien Część 34 Uzupełnianie ubytków chrzęstnych – autologiczna regeneracja chrząstki Część 35 Implanty do stabilizacji chrząstki Część 36 Implant wbijany w kość Część 37 Implant wbijany w kość z możliwością napinania po wbiciu Część 38 Stabilizacja stawu barkowo-obojczykowego Część 39 Implant tytanowy Część 40 Śródszpikowe gwoździe ryglowane Część 41 Gwóźdź odpiętowy Część 42 Płytki przykostne blokowane Część 43 Stabilizator zewnętrzny Część 44 System do leczenia złamań okołoprotezowych Część 45 Drut Kirschnera Część 46 Kotwice z igłami Część 47 Kotwice tytanowe z nicią Część 48 Taśmy chirurgiczne, igła z pętlą Część 49 Taśma do stabilizacji złamań kości Część 50 Wzmocnione nici ortopedyczne Część 51 Augmentacja pierścienia rotatorów Część 52 Materiał kościozastępczy płynny z podajnikiem Część 53 Cement kostny Część 54 Biokompatybilny nośnik antybiotyku Część 55 Klej tkankowy Część 56 Membrana hialuronowa Część 57 Membrana kolagenowa Część 58 Śruby kaniulowane Część 59 Akcesoria do rekonstrukcji ACL 3. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw wyrobów będących przedmiotem niniejszego zamówienia – maksymalnie do 25%/50% wartości zamówienia podstawowego. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. [wartość opcji 25% lub 50% - odpowiednio dla danej części] 4. Wszystkie oferowane implanty i materiały muszą być wprowadzone do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (tj. Dz.U. z 2024 r., poz.1620 z późn.zm.). 5. Szczegółowy zakres obowiązków/wymagań określono w Części II SWZ, pod tabelami zawierającymi opis i ilości poszczególnych implantów (materiałów) będących przedmiotem niniejszego zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Endoproteza stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest dostawa Endoprotez stawu biodrowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.1 do Formularza oferty).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw wyrobów będących przedmiotem niniejszego zamówienia – maksymalnie do 25% wartości zamówienia podstawowego. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z zamówienia objętego prawem opcji w całości lub w części. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wartość całkowita zamówienia podstawowego zostanie w 100% zrealizowana i nadal występowało będzie zapotrzebowanie na implanty. 4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego wskazanie asortymentu (wyrobów) i jego ilości. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie (etapami), każdorazowo składając zawiadomienie o którym mowa w pkt 4., przy czym suma tych zamówień – zgodnie z pkt 1. - nie może przekroczyć 25% wartości zamówienia podstawowego. 6. Zasady realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same, jak w przypadku zamówienia podstawowego. Ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 16 Projektu umowy. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do niniejszej umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Endoproteza rewizyjna stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 2) jest dostawa Endoprotez rewizyjnych stawu biodrowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.2 do Formularza oferty).
Los: LOT-0003
Titel: Endoproteza stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 3) jest dostawa Endoprotez stawu kolanowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.3 do Formularza oferty).
Los: LOT-0004
Titel: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 4) jest dostawa Endoprotez jednoprzedziałowych stawu kolanowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.4 do Formularza oferty).
Los: LOT-0005
Titel: Panewki zatrzaskowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 5) jest dostawa Panewek zatrzaskowych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.5 do Formularza oferty).
Los: LOT-0006
Titel: Endoprotezy stawu barkowego (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 6) jest dostawa Endoprotez stawu barkowego (1) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.6 do Formularza oferty).
Los: LOT-0007
Titel: Endoprotezy stawu barkowego (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 7) jest dostawa Endoprotez stawu barkowego (2) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.7 do Formularza oferty).
Los: LOT-0008
Titel: Endoprotezy stawu barkowego z bolcem kotwiczącym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 8) jest dostawa Endoprotez stawu barkowego z bolcem kotwiczącym dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.8 do Formularza oferty).
Los: LOT-0009
Titel: Endoprotezy rewizyjne stawu barkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 9) jest dostawa Endoprotez rewizyjnych stawu barkowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.9 do Formularza oferty).
Los: LOT-0010
Titel: Endoproteza stawu łokciowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 10) jest dostawa Endoprotez stawu łokciowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.10 do Formularza oferty).
Los: LOT-0011
Titel: Endoproteza stawu łokciowego antyalergiczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 11) jest dostawa Endoprotez stawu łokciowego antyalergicznych a dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.11 do Formularza oferty).
Los: LOT-0012
Titel: Proteza głowy kości promieniowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 12) jest dostawa Protezy głowy kości promieniowej dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.12 do Formularza oferty).
Los: LOT-0013
Titel: Endoprotezoplastyka stawu śródręczno-nadgarstkowego - CMC 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 13) jest dostawa Endoprotezoplastyki stawu śródręczno-nadgarstkowego - CMC 1 dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.13 do Formularza oferty).
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw wyrobów będących przedmiotem niniejszego zamówienia – maksymalnie do 50% wartości zamówienia podstawowego. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z zamówienia objętego prawem opcji w całości lub w części. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wartość całkowita zamówienia podstawowego zostanie w 100% zrealizowana i nadal występowało będzie zapotrzebowanie na implanty. 4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego wskazanie asortymentu (wyrobów) i jego ilości. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie (etapami), każdorazowo składając zawiadomienie o którym mowa w pkt 4., przy czym suma tych zamówień – zgodnie z pkt 1. - nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. 6. Zasady realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same, jak w przypadku zamówienia podstawowego. Ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 16 Projektu umowy. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do niniejszej umowy.
Los: LOT-0014
Titel: Endoprotezy stawów sródręczno-paliczkowych i międzypaliczkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 14) jest dostawa Endoprotez stawów sródręczno-paliczkowych i międzypaliczkowych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.14 do Formularza oferty).
Los: LOT-0015
Titel: Czop międzytrzonowy do części szyjnej standardowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 15) jest dostawa Czopu międzytrzonowego do części szyjnej standardowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.15 do Formularza oferty).
Los: LOT-0016
Titel: Stabilizacja kręgosłupa piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 16) jest dostawa Stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.16 do Formularza oferty).
Los: LOT-0017
Titel: Czop międzytrzonowy do części lędźwiowej kręgosłupa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 17) jest dostawa Czopu międzytrzonowego do części lędźwiowej kręgosłupa dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.17 do Formularza oferty).
Los: LOT-0018
Titel: Implanty stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 18) jest dostawa Implantów stopy dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.18 do Formularza oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0019
Titel: Proteza stawu skokowego - dostęp przedni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 19) jest dostawa Protezy stawu skokowego - dostęp przedni dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.19 do Formularza oferty).
Los: LOT-0020
Titel: Endoproteza stawu śródstopnopaliczkowego pierwszego stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 20) jest dostawa Endoprotezy stawu śródstopnopaliczkowego pierwszego stopy dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.20 do Formularza oferty).
Los: LOT-0021
Titel: Rekonstrukcja stawu skokowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 21) jest dostawa Rekonstrukcji stawu skokowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.21 do Formularza oferty).
Los: LOT-0022
Titel: Gwóźdź odpiętowy do artrodezy stawu skokowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 22) jest dostawa Gwoździa odpiętowego do artrodezy stawu skokowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.22 do Formularza oferty).
Los: LOT-0023
Titel: Endoproteza nadgarstka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 23) jest dostawa Endoprotezy nadgarstka dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.23 do Formularza oferty).
Los: LOT-0024
Titel: Artroskopia – staw ramienny (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 24) jest dostawa Elementów do artroskopii – staw ramienny (1) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.24 do Formularza oferty).
Los: LOT-0025
Titel: Artroskopia – staw ramienny (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 25) jest dostawa Elementów do artroskopii – staw ramienny (2) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.25 do Formularza oferty).
Los: LOT-0026
Titel: Artroskopia – staw ramienny (3) – kotwica niciowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 26) jest dostawa Elementów do artroskopii – staw ramienny (3) – kotwica niciowa dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.26 do Formularza oferty).
Los: LOT-0027
Titel: Kaniule miękkie do artroskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 27) jest dostawa Kaniul miękkich do artroskopii dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.27 do Formularza oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0028
Titel: Artroskopia staw kolanowy – rekonstrukcja ACL/PCL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 28) jest dostawa Elementów do artroskopii stawu kolanowego – rekonstrukcja ACL/PCL dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.28 do Formularza oferty).
Los: LOT-0029
Titel: Artroskopia staw kolanowy – rekonstrukcja ACL/PCL/PLC/korzeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 24) jest dostawa Elementów do artroskopii stawu kolanowego – rekonstrukcja ACL/PCL/PLC/korzeń dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.24 do Formularza oferty).
Los: LOT-0030
Titel: Artroskopia kolana – Szycie łąkotki – All inside - nitkowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 30) jest dostawa Elementów do artroskopii kolana – Szycie łąkotki – All inside - nitkowy dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.30 do Formularza oferty).
Los: LOT-0031
Titel: Artroskopia kolana – Szycie łąkotki – All inside
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 31) jest dostawa Elementów do artroskopii kolana – Szycie łąkotki – All inside dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.31 do Formularza oferty).
Los: LOT-0032
Titel: Artroskopia kolana – Implant do tenodezy bocznej i więzadeł pobocznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 32) jest dostawa Elementów do artroskopii kolana – Implant do tenodezy bocznej i więzadeł pobocznych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.32 do Formularza oferty).
Los: LOT-0033
Titel: Augmentacja więzadeł i ścięgien
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 33) jest dostawa Elementów do augmentacji więzadeł i ścięgien dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.33 do Formularza oferty).
Los: LOT-0034
Titel: Uzupełnianie ubytków chrzęstnych – autologiczna regeneracja chrząstki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 34) jest dostawa Elementów do uzupełnienia ubytków chrzęstnych – autologiczna regeneracja chrząstki dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.34 do Formularza oferty).
Los: LOT-0035
Titel: Implanty do stabilizacji chrząstki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 35) jest dostawa Implantów do stabilizacji chrząstki dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.35 do Formularza oferty).
Los: LOT-0036
Titel: Implant wbijany w kość
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 36) jest dostawa Implantu wbijanego w kość dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.36 do Formularza oferty).
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zrealizowania większego zakresu dostaw wyrobów będących przedmiotem niniejszego zamówienia – maksymalnie do 50% wartości zamówienia podstawowego. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z zamówienia objętego prawem opcji w całości lub w części. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wartość całkowita zamówienia podstawowego zostanie w 100% zrealizowana i nadal występowało będzie zapotrzebowanie na implanty. 4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego wskazanie asortymentu (wyrobów) i jego ilości. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie (etapami), każdorazowo składając zawiadomienie o którym mowa w pkt 4., przy czym suma tych zamówień – zgodnie z pkt 1. - nie może przekroczyć % wartości zamówienia podstawowego. 6. Zasady realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same, jak w przypadku zamówienia podstawowego. Ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 16 Projektu umowy. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do niniejszej umowy.
Los: LOT-0037
Titel: Implant wbijany w kość z możliwością napinania po wbiciu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest dostawa Implantu wbijanego w kość z możliwością napinania po wbiciu dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.1 do Formularza oferty).
Los: LOT-0038
Titel: Stabilizacja stawu barkowo-obojczykowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 38) jest dostawa Elementów do stabilizacji stawu barkowo-obojczykowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.38 do Formularza oferty).
Los: LOT-0039
Titel: Implant tytanowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 39) jest dostawa Implantu tytanowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.39 do Formularza oferty).
Los: LOT-0040
Titel: Śródszpikowe gwoździe ryglowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 40) jest dostawa Śródszpikowych gwoździ ryglowanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.40 do Formularza oferty).
Los: LOT-0041
Titel: Gwódź odpiętowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 41) jest dostawa Gwoździa odpiętowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.41 do Formularza oferty).
Los: LOT-0042
Titel: Płytki przykostne blokowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 42) jest dostawa Płytek przykostnych blokowanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.42 do Formularza oferty).
Los: LOT-0043
Titel: Stabilizator zewnętrzny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 43) jest dostawa Stabilizatora zewnętrznego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.43 do Formularza oferty).
Los: LOT-0044
Titel: System do leczenia złamań okołoprotezowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 44) jest dostawa Systemu do leczenia złamań okołoprotezowych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.44 do Formularza oferty).
Los: LOT-0045
Titel: Drut Kirschnera
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 45) jest dostawa Drutu Kirschnera dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.45 do Formularza oferty).
Los: LOT-0046
Titel: Kotwice z igłami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 46) jest dostawa Kotwic z igłami dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.46 do Formularza oferty).
Los: LOT-0047
Titel: Kotwice tytanowe z nicią
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 47) jest dostawa Kotwic tytanowych z nicią dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.47 do Formularza oferty).
Los: LOT-0048
Titel: Taśmy chirurgiczne, igła z pętlą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 48) jest dostawa Taśm chirurgicznych, igła z pętlą dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.48 do Formularza oferty).
Los: LOT-0049
Titel: Taśma do stabilizacji złamań kości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 49) jest dostawa Taśmy do stabilizacji złamań kości dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.49 do Formularza oferty).
Los: LOT-0050
Titel: Wzmocnione nici ortopedyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 50) jest dostawa Wzmocnionych nici ortopedyczne dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.50 do Formularza oferty).
Los: LOT-0051
Titel: Augmentacja pierścienia rotatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 51) jest dostawa Elementów do augmentacji pierścienia rotatorów dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.51 do Formularza oferty).
Los: LOT-0052
Titel: Materiał kościozastępczy płynny z podajnikiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 52) jest dostawa Materiału kościozastępczego płynnego z podajnikiem dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.52 do Formularza oferty).
Los: LOT-0053
Titel: Cement kostny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 53) jest dostawa Cementu kostnego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.53 do Formularza oferty).
Los: LOT-0054
Titel: Biokompatybilny nośnik antybiotyku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 54) jest dostawa Biokompatybilnego nośnika antybiotyku dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.54 do Formularza oferty).
Los: LOT-0055
Titel: Klej tkankowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 55) jest dostawa Kleju tkankowego dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.55 do Formularza oferty).
Los: LOT-0056
Titel: Membrana hialuronowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 56) jest dostawa Membrany hialuronowej dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.56 do Formularza oferty).
Los: LOT-0057
Titel: Membrana kolagenowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 57) jest dostawa Membrany kolagenowej dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.57 do Formularza oferty).
Los: LOT-0058
Titel: Śruby kaniulowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 58) jest dostawa Śrub kaniulowanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.58 do Formularza oferty).
Los: LOT-0059
Titel: Akcesoria do rekonstrukcji ACL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 59) jest dostawa Akcesoriów do rekonstrukcji ACL dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ (Przedmiot zamówienia) i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.1 do Formularza oferty).