2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružené služby dodávky elektrické energie pro město Třeboň a s ním sdružené zadavatele na období dodávky let 2026 – 2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: -fyzická dodávka elektrické energie do odběrných míst zadavatele (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat elektrickou energii z elektrizační soustavy, -přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích (energetický zákon), v platném znění a ve smyslu vyhlášky Energetického regulačního úřadu č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů a dalších prováděcích vyhlášek k tomuto zákonu v platném znění, -zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, -zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny elektrické energie. Místo plnění: Odběrná místa zadavatele Odběrná místa elektrické energie zadavatele v celkovém počtu 158 a v celkovém množství dodávky cca 5 815 MWh/rok, pro období dodávky od 01.01.2026 do 31.12.2028 – cca 17 446 MWh: a) Napěťová hladina NN – odběrná místa v počtu 155 a v celkovém množství 6 361 MWh (tj. cca 2 120 MWh/rok) b) Napěťová hladina VN – odběrná místa v počtu 3 a v celkovém množství 11 085 MWh (tj. cca 3 695 MWh/rok)
Interne Kennung: ELE 2026-2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001