See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANKOOP HOGE BELADINGEN VOOR OPHAALWAGENS
Beschreibung: aankoop van hoge beladingen voor ophaalwagens: Zestien (16) hoge beladingen met verplichte optie onderhoudscontract Er is geen afnameverplichting. Indien er uiteindelijk minder beladingen besteld zouden worden dan voorzien in de vermoedelijke hoeveelheden, kan de inschrijver hier geen rechten uit putten. Zo ontstaat er bvb. geen enkel recht op een schadevergoeding ten aanzien van IOK Afvalbeheer in voorkomend geval.
Interne Kennung: IOKA_2025_OPHW_GM_MP_heraanb._perceel 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IOKA_2025_OPHW_GM_MP_heraanb._perceel 4
Beschreibung: aankoop van hoge beladingen voor ophaalwagens: zestien (16) hoge beladingen met verplichte optie onderhoudscontract Er is geen afnameverplichting. Indien er uiteindelijk minder beladingen besteld zouden worden dan voorzien in de vermoedelijke hoeveelheden, kan de inschrijver hier geen rechten uit putten. Zo ontstaat er bvb. geen enkel recht op een schadevergoeding ten aanzien van IOK Afvalbeheer in voorkomend geval.
Interne Kennung: 1