See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych z podziałem na 4 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 775713-2025
Interne Kennung: D/165/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 1 w ilości 128 000 kg w tym: ilość podstawowa: 84 000 kg ilość opcjonalna: 44 000 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/165/2025 dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 1 w ilości 128 000 kg w tym: ilość podstawowa: 84 000 kg ilość opcjonalna: 44 000 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych- zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 2 w ilości: 115 000 kg w tym: ilość podstawowa: 57 500 kg ilość opcjonalna: 57 500 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/165/2025 dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych- zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 2 w ilości: 115 000 kg w tym: ilość podstawowa: 57 500 kg ilość opcjonalna: 57 500 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych- zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 3 w ilości 398 000 kg w tym: ilość podstawowa: 214 000 kg ilość opcjonalna: 184 000 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/165/2025 dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych- zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 3 w ilości 398 000 kg w tym: ilość podstawowa: 214 000 kg ilość opcjonalna: 184 000 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych- zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 4 w ilości: 158 000 kg w tym: ilość podstawowa: 84 000 kg ilość opcjonalna: 74 000 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/165/2025 dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych- zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w zakresie zadania nr 4 w ilości: 158 000 kg w tym: ilość podstawowa: 84 000 kg ilość opcjonalna: 74 000 kg. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.