See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP w Krogulcu w celu poprawy zarządzania klęskami i katastrofami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – minimalne wymagania techniczno-użytkowe/szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 468770-2024
Interne Kennung: 1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – minimalne wymagania techniczno-użytkowe/szczegółowy opis przedmiotu zamówienia