See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 1 część: Część nr 1 - dostawa odczynników biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów CPV 33.69.65.00-0, PAO2-0 1A - Dostawa odczynników biochemicznych i immunochemicznych 1B - Dzierżawa analizatorów
Interne Kennung: DA.271-28/22
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0000