2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja, wdrożenie i uruchomienie modułowego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, wdrożenie i uruchomienie modułowego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT, w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska oraz 10 Regionalnych Dyrekcjach Ochrony Środowiska, obejmującego inwentaryzację sprzętu i oprogramowania, monitorowanie zasobów, zarządzanie bezpieczeństwem i dostępem, obsługę zgłoszeń użytkowników (HelpDesk) i analizę aktywności, oraz przeprowadzenie szkolenia z obsługi oprogramowania dla wskazanych użytkowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne (dalej – „Projektowane postanowienia umowy”) stanowią załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-ZZP.082.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001