2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w obiektach Oddziału ZUS w Rybniku i podległych Inspektoratach oraz na terenach zewnętrznych.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi utrzymania czystości w obiektach Oddziału ZUS w Rybniku i podległych Inspektoratach oraz na terenach zewnętrznych. Miejsca świadczenia usługi: 1) Oddział ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2 2) Oddział ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13 3) Inspektorat ZUS w Pszczynie przy ul. Kopernika 22 4) Inspektorat ZUS w Raciborzu przy ul. Łąkowej 28 5) Inspektorat ZUS w Tychach przy ul. Gen. Ch. de Gaulle’a 16 6) Inspektorat ZUS w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Witosa 30. Szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu umowy, określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do umowy. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 634934-2025
Interne Kennung: 340000.271.114.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77314100 Anlegen von Rasen, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90923000 Rattenbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - zakres dezynfekcja. Oprócz usług dezynfekcji realizowanych w budynkach Oddziału ZUS w Rybniku i podległych Inspektoratach w ramach zamówienia podstawowego, w przypadku obowiązywania na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii, realizowane będą również usługi dezynfekcji objętej prawem opcji. Usługi realizowane będą w strefach ogólnodostępnych, w pomieszczeniach magazynów dokumentacji będącej w obiegu bieżącym oraz w w archiwum zakładowym, strefie ograniczonego dostępu oraz wymagających szczególnej ochrony. Prawo opcji zostało określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do umowy.