Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever is voornemens om één prestatiegerichte overeenkomst aan te gaan met één gespecialiseerde Opdrachtnemer voor de Schoonmaakdienstverlening binnen MFA de Bron, MFA de Laak en MFA de Zonneparel conform de eisen die in de aanbestedingsdocumenten zijn vermeld.
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land