2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding boombakken tijdelijk groen binnenstad
Beschreibung: De gemeente Goes heeft de intentie om het leveren en verzorgen van boombakken, aan te besteden. Dit document is bedoeld om aanbieders de mogelijkheid te bieden op een goede wijze mee te dingen naar de gunning van deze opdrachten. Werkzaamheden die de gemeente Goes via de aanbesteding wil uitbesteden zijn: - Leveren en verzorgen van boombakken; - Leveren en verzorgen van plantmateriaal. 63 boombakken
Interne Kennung: Z25.263754
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Boombakken tijdelijk groen binnenstad
Beschreibung: Werkzaamheden die de gemeente Goes via de aanbesteding wil uitbesteden zijn: - Leveren en verzorgen van boombakken; - Leveren en verzorgen van plantmateriaal. 63 boombakken
Interne Kennung: 1