9841-2025 - Wettbewerb
Polen – Erwachsenenbildung auf Hochschulebene – Wybór operatora zapewniającego ekspertów merytorycznych świadczących mentoring dla studentów w programie „Uczelnie Przyszłości”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór operatora zapewniającego ekspertów merytorycznych świadczących mentoring dla studentów w programie „Uczelnie Przyszłości”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wybór operatora zapewniającego ekspertów merytorycznych świadczących mentoring dla studentów w programie „Uczelnie Przyszłości”. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego stanowiących przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do OPiW i stanowi jego integralną część
Interne Kennung35/24/DK
VerfahrensartWettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80430000 Erwachsenenbildung auf Hochschulebene
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80310000 Jugendbildung, 79600000 Personaleinstellung, 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
LosLOT-0001