2. Verfahren
Verfahren
Titel: ND polárního jeřábu
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka náhradních dílů polárního jeřábu. Dodávka bude realizována pro jadernou elektrárnu Temelín.
Interne Kennung: N006/24/V00032725
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414210 Brückenkran
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. změnit termín dodání (zejména z důvodu opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu, kapacity skladu Kupujícího nebo posunu termínu odstávky ze strany Kupujícího), 2. rozdělit termín dodání do dílčích termínů dodání (zejména z důvodu opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu, kapacity skladu Kupujícího nebo posunu termínu odstávky ze strany Kupujícího), 3. změnit místo dodání (zejména z důvodu kapacity skladu Kupujícího), 4. změna jednotkové ceny předmětu koupě v návaznosti na posun termínu dodání předmětu koupě z důvodu na straně Kupujícího, a to o více než 1 kalendářní rok, nebo 5. opravit zjevné chyby v textu smlouvy.