2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce střechy a vybudování FVE na střeše ZŠ v obci Želechovice nad Dřevnicí 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny na střeše základní školy v obci Želechovice nad Dřevěnicí, rekonstrukce střechy základní školy v obci Želechovice nad Dřevnicí a s tím související činnosti dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZŘ2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 09332000 Sonnenenergieanlage