2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompostárna Bechyně – stavební práce
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané VZ je provedení stavebních prací spočívajících v terénních úpravách, vybudování asfaltové manipulační plochy, výstavby oplocení, dešťové kanalizace, vsakovací rýhy, a to podle Projektové dokumentace pro provedení stavby (dále jen „PROJEKT“) vyhotovené Ing. Ladislavem Čížkem, hlavním projektantem, autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby, číslo autorizace (Reg. č.) ČKAIT 0100145, IČ 10322159, sídlem Želeč čp. 215, 391 74 p. Želeč. PROJEKT spolu se soupisem položek stavebních prací, dodávek a služeb s Výkazem výměr, který byl vyhotoven v souladu s vyhl.č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, tvoří Přílohu č. 1. těchto PPZN. Jak je uvedeno v PROJEKTU, stavba sestává z následujících stavebních objektů: SO 01 PŘÍPRAVA ÚZEMÍ SO 02 ASFALTOVÁ MANIPULAČNÍ PLOCHA SO 03 OPLOCENÍ SO 04 DEŠŤOVÁ KANALIZACE, VSAKOVACÍ rýha
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1