98440-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Raamovereenkomst ingenieursdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst ingenieursdiensten
BeschreibungDe aanbestedende dienst doet regelmatig een beroep op de inzet van ingenieursbureaus. Momenteel heeft de aanbestedende dienst geen (raam)overeenkomst voor ingenieursdiensten. Opdrachten worden separaat ingekocht. Omdat de uitgaven het drempelbedrag voor Europees aanbesteden overschrijden is de aanbestedende dienst gehouden dit Europees aan te besteden. De aanbestedende dienst is voornemens om middels een Europese aanbesteding leveranciers te contracteren om blijvend aan deze behoefte te kunnen voldoen. Jaarlijks besteed de aanbestedende dienst ca. € 700.000,00 exclusief BTW aan de inzet van externe ingenieursbureaus. De aanbestedende dienst benadrukt dat het bovengenoemde bedrag een indicatie betreft en dat gegadigden hier op geen enkele wijze rechten aan kunnen ontlenen. 1
Interne KennungIV.100114
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGeïnteresseerden dienen zich aan te melden als gegadigde via TenderNed. Vervolgens zal een selectie plaatsvinden zoals beschreven in deze leidraad. Met deze selectie beoogt de aanbestedende dienst maximaal tien partijen te selecteren. Nadat de selectie heeft plaatsgevonden, zullen de geselecteerde gegadigden worden uitgenodigd tot het doen van een inschrijving. Indien zich minder dan tien partijen aanmelden behoudt de gemeente zich het recht voor om de aanbestedingsprocedure te beëindigen. Indien meer dan tien gegadigden deze toetsing hebben doorstaan, wordt middels een lotingsprocedure bepaald welke partijen worden toegelaten tot de inschrijvingsfase. De gegadigden die in aanmerking komen voor toelating tot de inschrijvingsfase wordt vervolgens verzocht de bewijsmiddelen (zie paragraaf 6.5) aan te leveren. Na positieve beoordeling van de bewijsmiddelen wordt de gegadigde toegelaten tot de inschrijvingsfase.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungRaamovereenkomst ingenieursdiensten
Interne Kennung1