98458-2026 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 08.03.2026 r. - 13.06.2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 08.03.2026 r. - 13.06.2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 08.03.2026 r. - 13.06.2026 r. w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na tym odcinku, w związku z torowymi pracami modernizacyjnymi realizowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Brak realizacji zamówienia skutkować będzie karami umownymi przewidzianymi w w/w Umowie.
Interne KennungKi.240.360.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie o udzielenie Zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 pkt.1) ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001