See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników na potrzeby jednostek UMP z podziałem na 4 części
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników na potrzeby jednostek UMP z podziałem na 4 części
Vorherige Bekanntmachung: 760882-2025
Interne Kennung: PN-86/25 Sukcesywna dostawa odczynników na potrzeby jednostek UMP z podziałem na 4 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjnego o zamówieniu. Wstępne ogłoszenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 25.06.2025 r. pod numerem Dz. U. S-119/2025-408044.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: część 3- odczynniki Biowest
Beschreibung: Część 3 - odczynniki Biowest Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz cenowy) dla części 1 - 4 oraz w Załączniku 3a do SWZ (wymagania dodatkowe) stanowiącym integralną część opisu przedmiotu zamówienia – Załącznika nr 3
Interne Kennung: PN-86/25 część 3