98522-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Bau von Abfallbehandlungsanlagen – RIC-aanbesteding – Realisatie en exploitatie van een verwerkingslocatie GFT/e
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RIC-aanbesteding – Realisatie en exploitatie van een verwerkingslocatie GFT/e
Beschreibung: Cure Afvalbeheer is op zoek naar een partner voor het realiseren en exploiteren van een verwerkingslocatie voor GFT/e. Voor dit offertetraject wordt gebruik gemaakt van de inkoopmethodiek Rapid Impact Contracting (RIC). Door toepassing van de RIC-methodiek beoogt Cure Afvalbeheer een oplossing die bijdraagt aan de ambities van de Cure Afvalbeheer en brede maatschappelijke doelen. In dit offertetraject gunt Cure Afvalbeheer de opdracht aan de meest geschikte partner op basis van een Programma van Ambities en de beschrijving van de Visie, Aanpak en Kunde van Inschrijvers om de ambities maximaal te verwezenlijken. Met deze partner sluit Cure Afvalbeheer het RIC Commitment Contract, waarna tijdens de RIC-oplossingsfase in co-creatie met de Cure Afvalbeheer de oplossing nader wordt uitgewerkt tot de best passende oplossing die maximaal bijdraagt aan de ambities. zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2024/TS/28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222100 Bau von Abfallbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Cure Afvalbeheer is op zoek naar een partner voor het realiseren en exploiteren van een verwerkingslocatie voor GFT/e. Voor dit offertetraject wordt gebruik gemaakt van de inkoopmethodiek Rapid Impact Contracting (RIC). Door toepassing van de RIC-methodiek beoogt Cure Afvalbeheer een oplossing die bijdraagt aan de ambities van de Cure Afvalbeheer en brede maatschappelijke doelen. In dit offertetraject gunt Cure Afvalbeheer de opdracht aan de meest geschikte partner op basis van een Programma van Ambities en de beschrijving van de Visie, Aanpak en Kunde van Inschrijvers om de ambities maximaal te verwezenlijken. Met deze partner sluit Cure Afvalbeheer het RIC Commitment Contract, waarna tijdens de RIC-oplossingsfase in co-creatie met de Cure Afvalbeheer de oplossing nader wordt uitgewerkt tot de best passende oplossing die maximaal bijdraagt aan de ambities. realisatie en exploitatie van de verwerkingslocatie
Interne Kennung: 1