See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Przelewice w okresie od dnia 01.01 - 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz obiektów użyteczności publicznej na terenie Gminy Przelewice w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r., zgodnie z przepisami prawa unijnego i krajowego oraz lokalnymi regulacjami dotyczącymi gospodarki odpadami. Podział Zamówienia na Części Zamówienie jest podzielone na dwie części: I Część: Obejmuje odbiór i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Przelewice. Wykonawca musi zapewnić osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia oraz odzysku innymi metodami, zgodnie z wymogami Dyrektywy 2008/98/WE o odpadach i jej zmianami (2018/851/UE) oraz ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). Przedmiot zamówienia obejmuje również udostępnienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który będzie znajdował się w odległości nie większej niż 35 km od siedziby Urzędu Gminy Przelewice, zgodnie z wymogami Dyrektywy 2008/98/WE oraz Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami (WPGO) dla Województwa Zachodniopomorskiego. II Część: Przedmiotem zamówienia jest odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z cmentarzy oraz obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Przelewice w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., obejmujący zarówno odpady zmieszane, segregowane, jak i zielone, z zachowaniem przepisów prawa oraz osiągnięciem wymaganych poziomów recyklingu i ograniczeniem masy odpadów biodegradowalnych przekazywanych do składowania. Realizacja zamówienia zgodna będzie z Ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz Wojewódzkim Planem Gospodarki Odpadami, a szczegółowy harmonogram odbioru i informacje o pojemnikach zawarte będą w załączniku do SWZ. Odbiór odpadów z obiektów użyteczności publicznej odbywać się będzie w sposób selektywny, z wystarczającą liczbą pojemników i worków, zapewniającą gromadzenie odpadów przez okres dwóch tygodni, a niesegregowane odpady komunalne będą odbierane z pojemników ustawionych przez Wykonawcę zgodnie z ustalonym harmonogramem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ wraz z załącznikami
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Przelewice
Beschreibung: Obejmuje odbiór, transport oraz zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Przelewice. Wykonawca będzie odpowiedzialny za zapewnienie odpowiednich poziomów recyklingu i ograniczenie odpadów biodegradowalnych, zgodnie z wymogami przepisów unijnych i krajowych. Zamówienie obejmuje również udostępnienie i obsługę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).