See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie, dystrybucja posiłków do łóżka pacjenta PSZS im. J. Pawła II w Nowym Targu wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchennych z wyposażeniem.
Beschreibung: Przygotowanie, dystrybucja posiłków do łóżka pacjenta PSZS im. J. Pawła II w Nowym Targu wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchennych z wyposażeniem oraz terenem pod zbiornik gazu płynnego.
Interne Kennung: DL-271-67/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przygotowanie, dystrybucja posiłków do łóżka pacjenta PSZS im. J. Pawła II w Nowym Targu wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchennych z wyposażeniem
Beschreibung: Przygotowanie, dystrybucja posiłków do łóżka pacjenta PSZS im. J. Pawła II w Nowym Targu wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchennych z wyposażeniem