2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach Telefonicznej Informacji Pacjenta (TIP)”
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Biuro Rzecznika Praw Pacjenta w ramach porozumienia z dn. 6 listopada 2018 r., którego przedmiotem jest utworzenie Telefonicznej Informacji Pacjenta (TIP). 1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach obsługi Telefonicznej Informacji Pacjenta (TIP)”. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w dwóch zakresach: a. zakres A – świadczenie usługi dla Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, b. zakres B – świadczenie usługi dla Biura Rzecznika Praw Pacjenta. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ (dla zakresu A) oraz załącznik nr 1b do SWZ (dla zakresu B). 3. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik do Specyfikacji nr 2a dla Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia i 2b dla Biura Rzecznika Praw Pacjenta. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, które będą realizowane na zasadach określonych w umowie podstawowej.
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.29.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach Telefonicznej Informacji Pacjenta (TIP)
Beschreibung: 1. Świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach Telefonicznej Informacji Pacjenta (TIP) a. zakres A – świadczenie usługi dla Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, b. zakres B – świadczenie usługi dla Biura Rzecznika Praw Pacjenta. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ (dla zakresu A) oraz załącznik nr 1b do SWZ (dla zakresu B). 3. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik do Specyfikacji nr 2a dla Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia i 2b dla Biura Rzecznika Praw Pacjenta.