See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę wody i odprowadzanie ścieków w latach 2025-2027 do obiektów i urządzeń będących w zarządzaniu i administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy
Beschreibung: Dostawę wody i odprowadzanie ścieków w latach 2025-2027 do obiektów i urządzeń będących w zarządzaniu i administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy
Interne Kennung: 132/WR/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65110000 Wasserversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wody i odprowadzanie ścieków w latach 2025-2027 do obiektów i urządzeń będących w zarządzaniu i administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy
Beschreibung: Część 1 - Woda uzdatniana + odprowadzenie ścieków - załącznik nr 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część 2 - Woda uzdatniona - załącznik nr 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część 3 - Odprowadzenie ścieków - załącznik nr 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część 4 - Woda nieuzdatniona - załącznik nr 4
Interne Kennung: Część 4