2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur vergunningverlening 2026 - e.v.
Beschreibung: De aanbesteding is gestart omdat de OMWB een opdrachtnemer zoekt voor het leveren van specialistische inhuurkrachten. OMWB wil hiervoor een raamovereenkomst afsluiten om continuïteit te borgen en flexibel te kunnen op- en afschalen, met beheersing van kwaliteit, naleving en totale kosten. De samenwerking moet gebaseerd zijn op partnerschap, goed opdrachtgeverschap en goed werkgeverschap, met maximale kwaliteit van profielen en tevredenheid van opdrachtgever, opdrachtnemer en specialist. Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat deze actief meedenkt over ontwikkelingen zoals arbeidsmarktkrapte. De raamovereenkomst betreft inhuur van specialisten voor vergunningverlening (agrarisch en afval), juridisch advies over milieuvergunningdossiers en ondersteuning bij WOO-aanvragen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000