2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Michałowice w okresie 01.07.2026-30.06.2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (niesegregowanych i segregowanych) z terenu Gminy Michałowice, powiat krakowski, woj. małopolskie w okresie od dnia 01.07.2027 do dnia 30.06.2027. 2. Zakres usług i czynności, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonywać w trakcie realizacji niniejszego zamówienia (bez dodatkowego wynagrodzenia) obejmuje również: 1) Wyposażenie mieszkańców w worki na odpady selektywnie zbieranych (z wyłączeniem worków na „bio”), 2) Odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na terenie działki gminnej nr 412/2 w miejscowości Książniczki, 3) Przygotowanie i dostarczanie do mieszkańców Harmonogramów wywozu odpadów, 4) Wykonywanie sprawozdawczości – raporty miesięczne, sprawozdania roczne. 5. Wykonawca musi posiadać uprawnienia do wykonania usług objętych zamówieniem.
Interne Kennung: ZP.271.1.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (niesegregowanych i segregowanych) z terenu Gminy Michałowice, powiat krakowski, woj. małopolskie w okresie od dnia 01.07.2026 do dnia 30.06.2027. 2. Zakres usług i czynności, które Wykonawca będzie zobowiązany wykonywać w trakcie realizacji niniejszego zamówienia (bez dodatkowego wynagrodzenia) obejmuje również: 1) Wyposażenie mieszkańców w worki na odpady selektywnie zbieranych (z wyłączeniem worków na „bio”), 2) Odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na terenie działki gminnej nr 412/1 w miejscowości Książniczki, 3) Przygotowanie i dostarczanie do mieszkańców Harmonogramów wywozu odpadów, 4) Wykonywanie sprawozdawczości – raporty miesięczne, sprawozdania roczne, 5. Wykonawca musi posiadać uprawnienia do wykonania usług objętych zamówieniem.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge: 5 713,4 Tonnen