98606-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zawarcie Umowy ramowej obejmującej Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie paliwa alternatywnego RDF o kodzie 19 12 10
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie Umowy ramowej obejmującej Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie paliwa alternatywnego RDF o kodzie 19 12 10
Beschreibung1.Zawarcie Umowy ramowej obejmującej Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 o poniższych parametrach: a) zmielona frakcja, rozdrobnienia do 30 mm, b) wartość opałowa do 18.000 kJ/kg c) zawartość chloru do 0,7%, d) wilgotność powyżej 20%. e) masa paliwa 10 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 10, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 10 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 6 000 Mg. Ciąg dalszy OPZ w SWZ Rozdziałem I SWZ pkt. 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung326276-2025
Interne Kennung1102510
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Menge10 000 Tonnen