98638-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenreinigung – ZP/70/2025 Usługa sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni zewnętrznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/70/2025 Usługa sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni zewnętrznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na sprzątaniu i utrzymaniu w czystości zewnętrznych powierzchni utwardzonych oraz utrzymanie terenów zielonych zlokalizowanych na terenie odpowiedzialności 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie tj. w garnizonie Świdwin, Mrzeżyno, Trzebiatów oraz Mirosławiec na rok 2026.
Vorherige Bekanntmachung728623-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – garnizon Trzebiatów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na sprzątaniu i utrzymaniu w czystości zewnętrznych powierzchni utwardzonych oraz utrzymanie terenów zielonych zlokalizowanych na terenie odpowiedzialności 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie tj. w garnizonie Trzebiatów, na rok 2026. Zadanie 3 – garnizon Trzebiatów Sprzątanie i utrzymanie w czystości zewnętrznych powierzchni zlokalizowanych przy ul. Zagórskiej 20-21 i przy ul. Łąkowej w Trzebiatowie 72-321, w Kłodkowo gmina Trzebiatów oraz w Pruszczu Gryfickim gmina Brojce. Szczegółowy opis realizacji usług, standardy i wymagania jakościowe oraz zakres przedmiotu zamówienia zawierają następujące dokumenty: a) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, b) Projekt umowy – załącznik nr 8 do SWZ, c) Zestawienie powierzchni – załącznik nr 4 do SWZ, d) Formularze cenowe – załącznik nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (zmniejszająca), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polegać będzie na możliwości zmniejszenia przedmiotu zamówienia w zakresie terenów utwardzonych w garnizonach: Świdwin, Mrzeżyno, Trzebiatów, Mirosławiec. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w wysokości 50% powierzchni utwardzonych. Pozostałe usługi zależne są m.in. od warunków atmosferycznych w poszczególnych porach roku (tj. susza, opady śniegu, gołoledź, zlodowacenia, intensywne opady deszczu). Realizacja tych usług uwarunkowana jest od skutków zdarzeń, o których mowa w zdaniu poprzednim oraz faktycznych potrzeb. Podane przez Zamawiającego w załączniku nr 4 do SWZ – Tereny utwardzone ilości powierzchni i częstotliwości usług są wartościami szacunkowymi, do których Zamawiający może wnosić stosowne korekty. W przypadku ilości powierzchni przekraczającej potrzeby Zamawiającego (np. organizacja placu budowy, zajęcie terenu zewnętrznego pod inne cele) zakres usług zostanie zmniejszony, a kwota wynagrodzenia Wykonawcy zostanie pomniejszona o kwotę wynikającą z iloczynu pomniejszonej powierzchni i ceny jednostkowej dla danej powierzchni, z zastrzeżeniem, iż Zamawiający nie może zmniejszyć gwarantowanej realizacji umowy na poziomie 50% powierzchni utwardzonych. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. Opcja uruchamiana jest poprzez złożenie Wykonawcy stosownego zawiadomienia, za pośrednictwem poczty elektronicznej albo faksem, najpóźniej w dniu wykorzystania zamówienia podstawowego. Zamawiający określa maksymalną wartość opcji jako 50 % powierzchni dla poszczególnych zadań tj. odpowiednio: a) Zadanie nr 1 – Świdwin – 44 030,50 m2 b) Zadanie nr 2 – Mrzeżyno – 66 333,15 m2 c) Zadanie nr 3 – Trzebiatów – 37 180,25 m2 d) Zadanie nr 4 – Mirosławiec - 34 958,10 m2 Zmiany powierzchni do sprzątania, w ramach prawa opcji, mogą mieć charakter stały lub czasowy (do odwołania). W przypadku zmniejszenia zakresu usług, kwota wynagrodzenia Wykonawcy zostanie pomniejszona o kwotę wynikająca z iloczynu pomniejszonej powierzchni i ceny jednostkowej dla całej powierzchni.
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 1 – garnizon Mirosławiec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na sprzątaniu i utrzymaniu w czystości zewnętrznych powierzchni utwardzonych oraz utrzymanie terenów zielonych zlokalizowanych na terenie odpowiedzialności 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie tj. w garnizonie Mirosławiec, na rok 2026. Zadanie 4 - garnizon Mirosławiec Sprzątanie i utrzymanie w czystości zewnętrznych powierzchni zlokalizowanych 78 – 651 Mirosławiec Górny Szczegółowy opis realizacji usług, standardy i wymagania jakościowe oraz zakres przedmiotu zamówienia zawierają następujące dokumenty: a) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, b) Projekt umowy – załącznik nr 8 do SWZ, c) Zestawienie powierzchni – załącznik nr 4 do SWZ, d) Formularze cenowe – załącznik nr 3 do SWZ.