See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dronów dla RZGW i 3 Zarządów Zlewni (4 szt.) wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym i szkoleniem wdrożeniowym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dronów dla RZGW i 3 Zarządów Zlewni (4 szt.) wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym i szkoleniem wdrożeniowym.
Vorherige Bekanntmachung: 564589-2024
Interne Kennung: L.ROZ.2710.62.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa dronów dla RZGW i 3 Zarządów Zlewni (4 szt.) wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym i szkoleniem wdrożeniowym.
Interne Kennung: Zakup dronów dla RZGW i 3 Zarządów Zlewni (4 szt.) wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym i szkoleniem wdrożeniowym.