2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Grójec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Grójec. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają przedmiary – załącznik nr 10 do SWZ oraz dokumentacja projektowa i techniczna stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ. W ramach zadania jest dostawa i montaż zestawów instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Grójec, obejmująca następujące obiekty: 1) Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu, ul. Orzeszkowej 54, 05-600 Grójec 2) Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grójcu, ul. Józefa Piłsudskiego 68, 05-600 Grójec 3) Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grójcu, ul. Polna 17a, 05-600 Grójec 4) Hala Sportowa Spartakus, ul. Sportowa 1, 05-600 Grójec 5) Kryta Pływalnia Wodnik, ul. Drogowców 12, 05-600 Grójec Wykonawca na koniec prac sporządzi kosztorysy powykonawcze dla każdego obiektu. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i przedstawienia Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo – finansowego. Harmonogram należy uzgodnić z Zamawiającym, który wskaże kolejność obiektów do wykonania. Na etapie ogłaszania niniejszego postępowania Zamawiający wskazuje, iż w terminie od 1.07.2026 r. do 23.08.2026 r. należy wykonać prace na obiekcie Publicznego Przedszkola nr 2 w Grójcu przy ul. Orzeszkowej 54,05-600 Grójec. Kolejność pozostałych obiektów zostanie ustalona w uzgodnieniu z Wykonawcą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 10 (przedmiary) oraz nr 11 (dokumentacja projektowa i techniczna) do SWZ.
Interne Kennung: WI.271.8.2026.KOI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 45000000 Bauarbeiten, 44200000 Bauerzeugnisse, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 44212000 Bauerzeugnisse und Teile davon, vorgefertigte Gebäude ausgenommen, 44212500 Winkel und Profilstücke, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45111300 Abbauarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001