See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Motorhandschoenen Winter
Beschreibung: De motorhandschoenen Winter worden gebruikt om de gebruiker bescherming te bieden tegen de risico’s die ze lopen tijdens het uitvoeren van de politietaak op de motor op voornamelijk verharde openbare wegen, zowel overdag als ’s nachts. Daarnaast dienen ze bescherming te bieden tijdens koude omstandigheden. De motorhandschoenen worden hoofdzakelijk gebruikt bij het besturen van de motor. Dit kan een lange tijd achter elkaar zijn. Ook bevinden de gebruikers zich lopend of naast de motor in het verkeer, zoals het lopend verplaatsen naar/op/van een plaats delict of calamiteit en het regelen van het verkeer. Tot slot gebruiken ze de handschoen bij het bedienen van het vuurwapen, de overige geweldsmiddelen en bij het bedienen van hun communicatieapparatuur en de apparatuur op de motor.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18424000 Handschuhe
5. Los
Los: LOT-0000