2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka houslí dle vzoru Giuseppe Guarneri II
Beschreibung: Zadavatel má pro naplnění svých potřeb zájem pořídit tři kusy houslí podle vzoru Giuseppe Guarneri od houslaře pana Dalibora Bzirského. Smrk a javor, které využívá pro výrobu mají specifické akustické vlastnosti, které jsou nezbytné pro dosažení kvalitního zvuku a tonální stability. Výběr tohoto dřeva a jeho stáří zabezpečuje optimální zvukový výkon a dlouhodobou strukturální stabilitu nástroje, což je nejen pro orchestrální, ale i sólové využití, a především k výuce na konzervatoři klíčové. Garantuje stabilitu tónu a přirozenou dynamickou odezvu, což je zásadní pro dlouhodobé použití nejen v sólové, ale i v orchestrální hře.
Interne Kennung: Dodávka houslí dle vzoru Giuseppe Guarneri II
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37313400 Violinen
5. Los
Los: LOT-0001